Bullet Journal Ocak Ayı Planı

VOVOVOV video düzenlemek dünyanın en zor işi! Çekmek ayrı bir uğraşken bir de düzenlemek! Gerçekten zorlanıyorum. Ama denemeden, yapmadan bilemem değil mi? Ayrıca bu yazdığımı da sayın wordpress ailesi okursa sevinirim, yeni güncelleme korkunç kötü olmuş 🙂 🙂 🙂
Neyse, biz bullet journal serimin ilkine başlayalım. Pardon, 2019 içerisindeki serimizin ilki.

Aslında 2019’un ilk yazısını birkaç gün önce yazdım yayınladım ama ilk başlangıcı hasta olarak yapmak istemediğim için geri sildim. Halen hastayım, malesef. Ağır bir grip sahibiyim. VOV saat 16.00 olmuş. Saat 17.00’de kursum ve sınavım var kursta. Bunu yazayım, paylaşımı akşama bırakıyorum ama çalışmam da lazım belki devamını akşam getiririm.
Videoyu düzenledim, paylaştım ancak telif hakkı uyarısı geldi 🙂 Halen duruyor, buraya şimdilik eklemeyeceğim, düzenleyince eklerim. Ancak bir sorum var, zaten 2-3 tane videom var neden “dislike” yapıyorsunuz? Ahahah yav zaten sessiz videolar, amacım yazıyı yeşillendirmek, gelip dislike atıyorsunuz.
Bullet journal düzeni dedim burayı dert köşesine çevirdim.

http://bit.ly/2Fg0sGM Linkten indirilebilir şemaya ulaşabilirsiniz

Videoyu hastalığımdan dolayı sessiz çekmek zorunda kaldım ama olabildiğince açıklamalı yaptım. Ayrıca, kullanmak isteyen -olursa- diye bilgisayara aktarıp buraya ekleyeceğim. Çok süslemeden, temel bir şema oluşturdum. Arada yine eklemeler, fikirler vs paylaşıyorum ama özellikle ay başında genel bir görünüm olsun diye bu video ve yazıyı hazırladım.
Hadi bakalım bullet journal sevdalıları dislike hariç her şeyi kabul ediyoruz!

Videonun çook profesyonel olmadığını ben de biliyorum ancak hiç kimse zirveden de başlamıyor değil mi?

2 Comments

  • Reply gizem 12 Ocak 2019 at 15:14

    Ya çok beğendim , muhteşem görünüyor .

    • Reply Sinem 15 Ocak 2019 at 08:04

      Teşekkür ederim 😊

    Leave a Reply