En Yoğun Günüm || 26 Nisan Perşembe (biraz 27.04 Cuma) || #kitabinkabirhafta

27 Nisan 2018

Herkese merhaba! Bugün ancak yazabildim (saat şuan gece 1.08) Gün Cuma’ya döndü yani. Neyse geç olsun güç olmasın değil mi? Gerçi bugün güç oldu yazmak.

Tüm hafta seyrek geçen ders programını bugüne toplamış ağır dersleri peş peşe koymuşlar. Gerçi sabah başlasa bu kadar zor gelmez, 2 dersimiz var ve öğlen 13.00 başlangıç 17.00 bitiş. Sonrasında yol ve trafik hiç çekilmiyor gerçekten!

Bir de bugün annem evde değil işler bana kalıyor (pek bir şey yoktu ama okul yorgunluğuna eklenince korkunç).

Mesela bugünün fotoğraflarını yarın yükleyeceğim çünkü fotoğrafların yüklenmesini bekleyecek kadar halim yok, her an uyuyakalabilirim.

Anlayacağınız şuan ne kadar yorgun olduğumu söylemek ve her gün yazacağım dediğim için yazıyorum. Yarın sakin ve dinç kafayla daha çok konuşuruz, şimdilik hoşçakalın!
Kardeşim okulda sergi için ebru yaptı ancak üzerine ne yapacağını bilemiyordu. Ben de MÜKEMMEL MÜTHİŞ PARLAK ZEKAMI kullanarak evdeki yapay gelincikleri alıp silikonlayıp yanına da doğal gözüksün diye bayağı dağınık bir el yazısıyla Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun bir şiirini yazdım; “Seni düşünürken…”  diye başlıyor şiir ve saatlerce düşündürecek muazzam bir şiir. 

“Seni düşünürken

Bir çakıl taşı ısınır içimde

bir kuş gelir yüreğimin ucuna konar
Bir gelincik açılır ansızın
Bir gelincik sinsi sinsi kanar.”

 

 

Şimdi diyeceksiniz ki Sino boş boş doldurmuşsun fotoğraflarla! Ama hayır, biliyorsunuzdur belki -blogta duyurusunu yapmayı unuttum- instagramda bir çekiliş düzenledim geçtiğimiz hafta.(Gerçi kitapları halen gönderemedim ama olsun) Bunlar da kitapları hazırladığım paketler.
Göndereceğim kişileri çok fazla tanımadığım için ayrıntılı bir paket hazırlayamadım sadece gözlemlediğim kadarlarıyla hediye olarak bir şeyler koydum umarım beğenirler. Bir de kitapları kendi istedikleri kitaplardı, keyifli okumalar…
  Bu günlük yazılar gibi uygun olduğum zamanlarda paket hazırlama önerileri, kolay hazırlayabileceğiniz hediye alternatifleri yapabilirim ne dersiniz?

ŞURAYA BAKIN TAM 1 PARAGRAF İLE GÜNÜ KAPATMIŞIM!

Şuan Cumartesi ancak buraya Cuma günlük bloğunu da ekleyeceğim. Çünkü inanın Cuma günüm sürünerek geçti. Korkunç bir mide ve karın ağrısı, hafif bir ölüyorum hissi ile beraber tüm gün süründüm. Her bulduğum boşlukta uyudum ve şuan gayet iyiyim.
 Cumartesi yani bugünün bloğunu doğru düzgün yazacağım ancak öncesinde Perşembe gününü biraz fotoğraflayalım değil mi?!

 

No Comments

Leave a Reply