Hazırlıklar Tamam! #21gün21blog |8.gün|

30 Ağustos 23.56

Yapılacaklar listesini tamamlamayı unutma.

Yalnızca 1 küçük bavul ve sırt çantasıyla 8 günlük bir yolculuğa gidiyorum yarın Allah’ın izniyle. Laptop götürmeseydim sırt çantasına gerek dahi yoktu ancak laptop da sırtımda olacak. Umarım internet vardır otelde.

Çantam hazır aslında. Yalnızca fotoğraf makinesinin camını temizlemeliyim ve bir kıyafetim daha olacak bavula koyacağım. Tam 8 günlük giyecek kıyafet koydum. Fazlasını almamaya özen gösterdim hatta 😀

Ayrıca, fotoğraf makinesini sırt çantama sığdıramadım. Bavula da koyamam otobüste başına neler gelir bilinmez. Muhtemelen omzumda götüreceğim çantası küçük bir şey zaten. Analog olanı götürmeyeceğim sanırım ona gerek yok.

Yarın otobüste yemeğe yiyecek yolluk bir şeyler hazırlarsam ve çantaya koyarsam dört tarafım çantalarla dolu olacak bu nedenle yapacağım yiyecekler ile fotoğraf makinesini bez çantaya koyup omzuma asacağım. Sırt çantam otobüsün iç üst kısmına sığar mı bilmiyorum ama en azından makinemin olduğu çantayı koyabilirim. Aaa unuttum. Kulaklığı da bu omuz çantasına koyabiliriim. İyi fikir yüküm azalır. Bavuldaki 1 bez çanta yüküm 😂😂

Instagram Anketleri

Gece fotoğraf paylaşımına alışmış olsam da bu duruma son vermeye karar verdim. Herkesin görmesi açısından normal saatlerde paylaşacağım 😀

Dün instagramda bloglarım hakkında minik bir anket yaptım. Ve aldığım cevaplar; bir çoğunuzun bloga girip de okumaya üşendiği, girenlerin ise kısa yazılardan ve günlük bloglardan hoşlanmadığı yönünde. Yine instagram hikayelerinde açıklamamı yaptım ancak buradan da özetle belirteyim; dikkat etmeye çalışacağım. Ancak bugün ve önümüzdeki birkaç gün (en azından Bodrum’dan dönene kadar) bu durum günlük olarak devam edecek gibi görünüyor.

Çünkü Bodrum’da yoğun bir tempoda etkinlikte olacağız. O sırada sizlere entelektüel konulardan bahsedemeyeceğim. Ayrıca ben günlük yazmayı daha çok seviyorum yahuu!!

Neyse, ben artık uyuyayım. Sabah biraz erken kalkıp yapmam gerekenleri tamamlayayım da yolcu yolunda gitsin. Ayrıca kaç gündür bu konuda yazdığımın farkında mısınız? Çünkü ben farkındayım ancak dediğim gibi dönüşte daha parlak bloglar okuyabilirsiniz, iyi geceleer!

No Comments

Leave a Reply