Instagram Takipçilerim Temmuz Bullet Journal’ımı Belirliyor!

Günayddddd

İlk direksiyon dersimden az önce geldim, saat 12 ve henüz kahvaltı dahi yapmadım veee blog yazmaya başladım. İlk önce sıcağı sıcağına direksiyondan bahsedeyim gençler.
İlk direksiyon dersim olduğu için oldukça gergin ve heyecanlı başladım. Tabi bendeki heyecan genelde el titremesi olarak değil çok daha sakin kalarak oluyor. Şöyle; heyecanlandıkça daha sakin ve temkinli oluyorum. Biliyorum, bu çok iyi bir şey.
Şoför koltuğuna dahi ilk defa oturan birisi olarak şuan arabayı kaldırmayı, durdurmayı, dönüşleri efendime söyyylüyüm geri gidiş, vites değiştirmeleri vs gayet öğrendim. Sadece gaza basmak çok geriyor her an bir arabaya dümmmdüz gireceğiz diyorum 😀

Bu kez direksiyon sizde!

Blog yazma siteleri genellikle şu amaç içindir; açayım her şey hazır olsun ben de yazayım. Ancak ben bu blog yazma siteleri olayına karşı çıkarak yıllardır temadan fotoğraflara her şeyiyle kendim (ve abim) ilgileniyorum. Bu yüzden ne kadar blog temasına, amacına uygun olduğum tartışılır.
Son birkaç aydır bloglarıma videolar da ekleyerek çizgiden iyice çıktım sanırım.
Neyse, blog yazma siteleri ve platformları üzgünüm burası bana ait.
Bu nedenlee bu ay bullet journal temamı sizler belirlediniz. Instagram ‘da yaptığım anketlerde sizlere ikişer seçenek sunup yapmalı mıyım yapmamalı mıyım gibi sorular sordum ve oylarınız doğrultusunda temmuz ayı defter programı hazırlığımı yaptım.
İşte sizin seçtikleriniz;

Bunlardan sadece “how to..” kısmını yapmadım. Çünkü onları ekstra bir yazı içerisinde hazırlamak istiyorum. Ancak diğer bütüüüüün seçtiklerinizi burada bulabilirsiniz!

Videoyu düzenlerken çok büyük bir “encoding” hatası yaptım dolayısıyla adobe premiere yükleme hatası konusunda oldukçaaaaa kolaylık sağlayıp günlerce uğraştırdı beni. Defter programı hazırlayıp çizmesi vs çok daha kısa ve kolay olmuştu. Ayrıca video edit konusunda kendimi geliştirdiğimi söylemeliyim, neredeyse çok az kırpma yaptım. (Not: adobe premiere yükleme hatası vermemesi için ne yapmam gerektiğini de biliyorum artık)

Son olarak, videoda da belirttim ancak çoğunlukla winsor newton suluboya kullandım bullet journal temmuzda. Suluboya sevgim neden bu kadar fazla bilmiyorum ama winsor newton suluboya sevginizi pekiştirmek için üretilmiş gibime geliyor. Bunun haricinde tüm detaylar ve noktalar videoda mevcut.
Ayrıca defterin Lecolor olduğunu söylememe gerek var mı?!

Şimdiii çok da uzatmadan videoyu ekleyeyim, buraya kadar okuyup da gelen sen, çak bir beşlik!

İnternette o kadar çok sorun var ki sabah 9da yüklemeyi başlatıp evden çıktım, şuan 15.00 ve yükleme yeni tamamlandı!

No Comments

Leave a Reply