İşte Benim Miladım!

6 Mart 2019

Vov! Bayağı bir zaman oldu yazalı. En son doğum günümde yazma girişiminde bulunup da vazgeçmiştim. Sonrasında kitap yorumu ekledim ama yürütemedim. Yani devamı gelip de yazamadım. Çalıştaydır, derslerdir işler güçler derken ciddi manada yazacak kadar boş değildi kafam. Şimdi boş mu? Yooo! Ama en azından buraya bir şekilde dönmeli ve yazmaya devam etmeliydim. Bugün milad olsun dedim. Yeniden doğuş değil aslında miladım, yeni kararlar ve yeni tecrübeler ile karşılaşmam.

Yeni kararlar dediklerim, daha düzenli bir şekilde ders çalışmak ile başlayıp “40 sabah erken kalk” tan geçip okul için yemeğini yanında götürmeye kadar gidiyor. Aralar da dolu he sadece bu üçü değil.

Eğer doğum günümde bir yazı yayınlasaydım; 21 bana yeni tecrübeler getirsin inşallah derdim ve yarın bunlardan birini gerçekleştireceğim.

Bir dersanede öğretmen olarak başlıyorum işe. Öğenci olarak bile olsa resmi olarak ilk iş yerim olacak ve aslında birilerine gerçek fiziği öğreteceğim…

Geçtiğimiz yıllarda yazın burada bir yazıda kendime söz vermiştim, ben fizik öğreteceğim diye… İşte bundan büyük fırsat olamaz! Bunu yayınlıyorum ancak yarın ya da perşembe günü daha da detayla geliyoruum!

No Comments

Leave a Reply