Köşemizi Oluşturalım ve Başlayalım!

Güne kilo alarak başlayan herkese günaydın!
Her ne kadar kilom ağır yaşamlar gibi hissettirmese de okullar kapanıp evde oturduğum zamanlar geldiğinde kendimi ağır hissediyorum. Evet sadece birkaç kilo alıyorum onlar da okul zamanında gidiyor ancak bu benim istediğim bir şey değil. Evde dahi olsa sürekli elimin altında abur cubur olması ya da yemek yemek ve spor yapmak nedir unutmak gerçekten istemediğim bir şey.
Henüz kahvaltı yapmadım, saat 9.45 ama bunu yazmadan da kendime söz vermem gibi geldi.
Amacımız her zaman olduğu gibiiiiiii zayıflamak değil, spor yapmak ve sağlıklı yaşamı rutin haline getirmek. Normalde fastfood yemeyen birisi olarak çok zorlanmıyorum beslenme konusunda. Sadece, çok az da olsa yediğim ekmeği çıkartacağım hayatımdan. Ayrıca, spor yapmak için bu kez fitness kaydımı yenilemeyeceğim. Sadece yürüyüş yapacağım. (günde en az 5 km yürüyeceğim yürüyüş yolu güzergahımız var sahilde)
Spor salonu evet faydalı ancak benim vermek istediğim aşırı kilolarım yok. Bu nedenle, yürüyüş bana yeterli. Tabi gün içerisinde sürekli hareketli olduğum için yürüyüş yeterli diyorum.

Spor yapmanın faydaları gibi bir konuşma yapmak için burada değilim şuan. Sadece, ben başlıyorum haberiniz olsun diye geldim.
Siz de sağlıklı yaşam olayımızda yer alıp kendinize yeni alışkanlıklar katmak isterseniiiiiiz (hayır avokadolu kahvaltı tabakları yemeyeceğiz) bekleriz!

No Comments

Leave a Reply