Uzun Bir Yolculuk #21gün21blog |10.gün|

1 Eylül, Pazartesi Saat: 00.00

Dün yolculuğumuzun çılgın ve heyecanlı kısmını bugün devam ettirmek size nasıl hissettirirdi bilmiyorum ancak ben o kadar da eğlenmedim. Örneğin, dün gece 3te “dinlenme tesisi” diye Manisa’nın bir köyü bir yerde durup “çorbacı”ya götürdü şoför bizi. Normal bir çorbacı olsa hiç sıkıntı değil ancak burası bayağı mahalle kahvesi tadında bir KELLE PAÇA BEYİN SALATASI yerdi. Dolayısıyla kimse bir şey yiyemedi. Şoför amca hariç.
Sabah kahvaltımıza kadar uyurum diyordum, adam o kadar hızlı ve gergin gidiyor ki 1 kere bir tıra doğru koşuyorduk uyandım. Tabi bu gerginlikle insanın uykusu tutmuyor ister istemez. Uyu- uyan derken iyice uykusuz gözlerle bakıyorum. Üstelik geldiğimizden beri Herodot’tayız akşam 8de geldik otele. Bütün bunları üstünkörü anlatıyorum ama derine inemiyorum, yarın erken kalkacağız… Otele geldik, yemek yedik derken dedik ki otelin bahçesinde oturalım. Tam çıktık oturacakken dedik ki şu köşede market var oraya mı gitsek. Gitmişken yürüyüş yapalım dedik tam 4.5 km yol gitmişiz kankitolarım.
İlk gün için yorucu ama güzel bir aktiviteydi. Yarına dinlenmiş olarak uyanmak adına burada kesiyorum yazımı. Detaylı bir yazı olmasa da bugünümün yorgunluğunu size anlatamayacağım kadar çok yorgunum.
21 gün 21 blog’un 10. gününü de böyle kapatırken sizlerden enerji istiyorum. 1 adım fazla atabilme enerjisi!

No Comments

Leave a Reply