Yine Bir Aksilik! || 23 Nisan Pazartesi || #kitabinkabirhafta

24 Nisan 2018


Bugün tembellik etme günüm sanırım. Tabi beni şahsen tanıyanlar benim en tembel halimin kendilerinin ennn yoğun hali olduğunu düşünebilirler. Ama yok gerçekten bugün rutin işler haricinde pek de bir şey yapmadım.
Fark ettiyseniz, #kitabinkabirhafta olayını gerçekten sevdim ve bu 2. yapışım olacak. Aslında 3 kez yeltendim ama ikinci denemede pek aktif olamadım,telefonumun kamerası da izin vermeyince kaldı. Amaaaa artık yeni bir telefonum ve mis gibi bir kameram var! Hatta bu hafta elimden geldiğince Hujicam ile dolu bir günlük yazacağım.
Hujicam nasıl bir uygulama diye merak edenlere yeterince açık örnekler vereceğim yani 😁
   Bugünden konuşmadan önce, yarın erken uyanmayı planladığımı, artık düzenli ders çalışmaların başlaması gerektiğini yazayım.
Şimdi gelelim bugüne…

Malumunuz bize de tatildi tabi ki, ben de 11e kadar uyudum! Saat 8 gibi uyandım ancak tam uyanış değil şöyle bir etrafa bakıp geri yatış…
Sonrasında kahvaltı hazırla evi topla derken saati 1 ettik. Annemler alışverişe gidince ben de oturup yazı yazayım dedim ama 1 kelime dahi gelmedi aklıma. Yarın yeniden deneyeceğim…
Günün anlamına uysun diye size birkaç 23 Nisan fotoğrafımı da göstermek istedim biraz da albümle oyalandım.

 Son söyleyeceklerime gelirken, bu ara kimi görsem sineeeeeğm zayıflamışsın diyor, ek çaba göstermiyorum aksine noodle yiyorum!

Bu kendime hazırladığım ama bir paketi tek başına nasıl yiyebiliyorsunuz ben yarısındatıkanıyorum.

 Bir de sürekli hareket halinde olunca pek fazla zarar vermiyor bunlar. Ayyy hareket demişken şu yeşil su tarifini de vereyim. Bir daha ne zaman içerim bilinmez, maydonoz suyu içtim. Tanesi midemi bulandırıyor ama suyu o kadar etki yapmadı. Tabi iyice çekmemişim blendırdan taneleri geldi inekleri şimdi daha iyi anladım 😢

             

Konuyu dağıtıyorum sanmayın bugünlük bu kadar yazacağım… Akşam yemeğini hazırladım (oldukça kalabalıktık) , masayı mutfağı topla derken fotoğraf çekemedim o arada. Ah bir de, bir elbise aldım günlük giyilebilecek tarzda, yarın teslim diyor bakalım nasıl olacak. (Kendimiz diktiğimiz için çooook uzun zamandır hazır kıyafet almıyordum)
Huji fotoğraf türü desteklenmediği için dosyaların biçimini çevirip paylaşıyorum, buna bir çözüm yoksa delirmenin tedavisini bulalım !
Son not; sadece huji değil fotoğraf yüklemekle alakalı genel bir sıkıntı var.

No Comments

Leave a Reply