Zaman Kavramından Soyutlanmak || SinexGünlük || 12.12.18 Çarşamba

 

Vay güzel tarih! 12.12.12 olduğu zamanı hatırlıyorum. “Bir daha böylesi 3001de gelecek” arkadaşlar bugüne sarılalım diyordum 😀 Hadi bu günü geçtim dün yazdığım günlük yarım kalmış. Hatta alarm bile kuramadan uyuyakalmışım… Tabi erken kalkmaya alışık bünyem sabah 7de uyandı o ayrı.

Bugün de çok kalamayacağım çünkü yarın da sabahtan dersim var. Ayrıca her ne kadar umutsuzluk aşılamayla bana “her gün okuyamayacağınızı” söyleseniz de ben her gün yazmakta kararlıyım. Tabi ki istisnalar, aksaklıklar olacak ama elimden geldiğince buradayım!

Ay sınav tarihlerimiz açıklanmış. Bir saniye, öncesinde; çarşamba günleri bizim en dolu olduğumuz gündür. Sabah 11de başlayan dersler, sadece 1 kez yarım saat arayla (yemekhaneye gidiş geliş yarım saat ve biz o arada yemek de yiyoruz) akşam 18.30’a kadar sürüyor. Üst üste Klasik Teorik Mekanik, Kuantum Fiziği ve Elektromagnetik Teori o kadar da hoş olmuyor ama mecburuz 🙃🙃Bugünkü günlük yazamama yorgunluğum da bundan ötürü anlayacağınız. Aslında dün uyumasaydım da anlatsaydım dünü diyorum şimdi anlatmaya kalksam yine uyuyakalacağım… İyisi mi ben yarın Allah’ın izniyle eve erken döndüğümde bir Salı kritiği yapayım.

Sınav tarihlerimizin açıklandığını söylemiştim. 25,26,28 Aralık ve 2 Ocak sınav tarihlerimiz yaşasın tüm sınavları peşpeşe yığıp son haftayı bomboş bırakmak (!!!!!!)

Gözlerim kapanıyor şimdi koşarak uzaklaşıyorum…

No Comments

Leave a Reply